Nejen v dnešních extrémně teplých a horkých dnech vyrážíme s přítelem na procházky. Většinou chodíme alespoň na menší procházku či výlet. Máme to štěstí, že bydlíme na vesnici, hned za domem máme pole a les, a je tam opravdu krásně. Z tohoto důvodu jsem ráda, že bydlím na vesnici, a ne ve městě. Tam bych si asi zvykala už těžko, jsem zvyklá na ten kus přírody kolem a čistý vzduch bez smogů a jiných zplodin. Na procházkách také často fotím, ať už přírodu, nebo momentky s pejskem. A dnes bych Vám chtěla ukázat pár svých fotografických výtvorů. Většina je z loňského roku, ale něco málo i z letoška. První dvě fotky pocházejí z pole, které máme přímo za naší bytovkou. Tam chodíme nejčastěji na procházky se psem, tady jsem si hrála už jako malá a pořád Pro mě to místo má stejnou atmosféru a mám s ním spjato plno hezkých vzpomínek. Tuto třetí fotku s plošticemi, které hodují na pavoukovi, mám opravdu ráda. Vyfotila jsem to náhodou po cestě do obchodu, když mě cosi upoutalo na...

Eliss, ty mě děsíš, snad už bude dobře, pá 😯
OdpovědětVymazatTak ať jsi brzy zdravotně v pořádku
OdpovědětVymazatTak ať jsi brzy zdravotně v pořádku
OdpovědětVymazatOpatruj se
OdpovědětVymazatDrž se !
OdpovědětVymazatNo pane jo, člověk tu nějakou dobu není a takové novinky, gratuluji! Tak hlavně, ať je ti dobře a jste oba v pořádku! ♥
OdpovědětVymazatJejda mane, to mě strašně moc mrzí, posílám sílu!!!
OdpovědětVymazat