Přeskočit na hlavní obsah

Krásný Štědrý den všem!Milí kamarádi, blogeři, čtenáři,

moc ráda bych Vám popřála krásný Štědrý den, pohodu, klid, a ať pod stromečkem najdete od Ježíška vše co si přejete.

Já už jsem nazdobila umělý stromeček, mám zabalené dárky (no, zabalené, letos jsem nakoupila pro všechny dárkové taštičky, je to praktické v tom, že vždycky ještě něco málo někomu přikoupím a nemusím tak balit další balíček, prostě to tam jen přihodím), vyrobila jsem tři druhy nepečeného cukroví.

Na Štědrý den budeme mít řízky a salát, ani já ani přítel kapra nejíme, takže si obalíme kuřecí prsa, uděláme trochu bramborového salátu a je to.

Nové články budou vycházet nejspíše od šestadvacátého či osmadvacátého prosince, na Štědrý den si dám od psaní pauzu (ale třeba něco napíšu, nechte se překvapit!), ale to neznamená, že nezajdu k nikomu na návštěvu a nebudu psát komentáře, na to si určitě čas najdu. Jeden článek se bude týkat prožití vánočních svátků, chystám recenzi a tip na vánoční film, a také snad stihnu přečíst knihu od Karla Gotta, kterou jsem si v pondělí přinesla z knihovny.

Ještě jednou přeji Vám všem krásné Vánoce, hlavně pohodu, klid, zdraví a také lásku, protože bez lásky to na světě moc dobře nejde. 

Přikládám ještě fotku svého stromečku, ještě na něm chybí čokoládové bonbony, které musím koupit, ale to ještě doladím. Není moc ozdobený, spíše jen tak decentně, protože nemám ráda, když je to celé přeplácané.

Děkuji za přečtení a komentáře, přeji krásné svátky, Vaše Eliss ♥
Komentáře

 1. Také ti přeji krásné, klidné a pohodové Vánoce s těmi, které máš ráda.
  V Novém roce hodně štěstí, zdraví a úspěchů. 🙂

  OdpovědětVymazat
 2. Taktéž přeji krásné a klidné svátky :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Milá Eliss, i já tobě přeji krásné a poklidné vánoční svátky :).

  OdpovědětVymazat
 4. Milý článek :) Taky přeju všechno nej nej nej, hlavně zdraví, štěstí, pohodu, ať se ti daří, ať jsi šťastná a plní se ti tvé sny. Jinak s balením dárků to mám podobně no :D

  OdpovědětVymazat
 5. Ellis, také přeji klidné a pohodové svátky. U nás se bude stromeček zdobit zítra 🌳

  OdpovědětVymazat
 6. Eli,užij si vánoční svátky podle svých představ hlavně v lásce,spokojenosti a zdraví
  Měj se hezky

  OdpovědětVymazat
 7. Eliss, přišla jsem Ti popřát krásné Vánoce, hodně zdraví, lásky a pohody. Já si chci teď odpočinout od internetu a mobilu. I můj blog si bere dovču, nevím jak dlouhou, potřebuju to. Ahoj Lenka
  www.babilenka.cz

  OdpovědětVymazat
 8. Také ti přeji krásné Vánoce, hodně štěstí, zdraví a pohody. :)

  OdpovědětVymazat
 9. i tobě krásné, pohodové a klidné Vánoční :)

  OdpovědětVymazat
 10. Eli, přeji vám oběma krásné a pohodové Vánoce. také nebudu mít na blog čas. Budu tu mít na střídačku rodinu a chci si ji užít.

  OdpovědětVymazat
 11. Krásné Vánoce přeji! Hlavně v klidu a pohodě :-*

  OdpovědětVymazat
 12. Děkuji za přání a i já tobě přeju pěkný Štědrý večer a celé Vánoce i co nejlepší vstup do nového roku.

  OdpovědětVymazat
 13. Tak doufam, ze sis užila krásné svátky a v předstihu preji vše nejlepsi dobnoveho roku 2022

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Omluva - nemoc

 Ahoj kamarádi a čtenáři, moc se omlouvám, ale teď pár dní nebudu přidávat žádné články. Skolila mě škaredá zimní viróza, asi jsem se někde nachladila - nejspíše v práci, kdy jsem přebíhala ze studeného skladu na vyhřátou dílnu... Hrozně mě bolí v krku, hlava, klouby a mám i horečku. Už v neděli mi bylo všelijak, ale pondělí jsem celé proležela v posteli, a hlavně jsem strašně unavená, pořád bych jen spala... Zatím jsem si vzala pondělí a úterý dovolenou, zítra jdu ráno k doktorce, počítám že do pátku budu mít neschopenku, tak snad o víkendu bych mohla přidat nový článek, ale uvidím... Cítím se fakt mizerně, tak doufám, že to nebude na antibiotika a je to fakt jenom virového původu. Děkuji Vám za pochopení, přeji krásné zimní dny hlavně bez nemoci, Vaše Eliss ♥ Koupila jsem si v lékárně horký nápoj a beru Acylpyrin. Žofka se mnou leží celý den, docela určitě ví, že mi není dobře a je příjemné ji mít u sebe.

Dnešní kontrola

 Dneska ráno jsem musela vstávat už v šest, protože jsem byla objednaná na kontrolu po třech týdnech na gynekologii. Ale stejně jsem byla vzhůru už od čtyř, se spánkem to mám teď takové rozhozené - jednou spím do osmi, pak zase vstanu už ve čtyři. Ale často to pak dospím i přes den. V sedm hodin jsem se vypravila na zastávku, bez snídaně, v batůžku pečlivě zavázanou skleničku s močí. No nebylo mi ráno moc dobře, jelikož jsem nesnídala, ale čekaly mě ještě odběry, a na ty se musí nalačno. V čekárně už přede mnou čekaly tři pacientky. Potěšilo mě, že jsem potkala kamarádku ze střední, která byla o ročník níž, dřív jsme spolu párkrát zašly na kávu, ale dlouho jsme spolu nemluvily, ani jsme si nepsaly. Dost mě překvapila sdělením, že má před maturitou - vždyť už dávno musela skončit, to mi nesedělo do počtu. A tak se rozpovídala o svých zdravotních problémech, kdy musela akutně na operaci s naštěstí nezhoubným nádorem na žlučníku.  A kvůli rekonvalescenci po operaci tak samozřejmě nedoděla

Dnešní kontrola u doktora

 V minulém článku, který pojednával o mých zdravotních potížích spojených s bušením srdce, tlakem v hlavě a pískání v uších, jsem zmiňovala, že dnes mám jít na kontrolu - doktor na pohotovosti to zdůrazňoval. Moje obvodní má opět dovolenou, takže jsem musela za zastupující lékařkou do nemocnice. Potíže nijak extra neustoupily. Včera v noci jsem nemohla vůbec usnout. Pořád se mi do hlavy vkrádaly špatné myšlenky - určitě umřu, srdce mi najednou přestane pracovat... Nemohla jsem tyto strašné věci dostat ven pryč z hlavy. K tomu se samozřejmě přidalo i bušení srdce. Tlaky v hlavě ale trochu povolily, i to pískání už je o něco snesitelnější. Ráno jsem tedy šla na autobus do města, a z autobusáku mi navazoval rychlý spoj do nemocnice. V čekárně nikdo nebyl, takže jsem jako při své minulé návštěvě vložila kartičku pojišťovny do přístroje, zmáčkla na displeji účel návštěvy, a sedla si do čekárny. Za chvíli už pro mě přišla sestra. Předala jsem jí svou lékařskou zprávu a vysvětlila, proč tu js