Přeskočit na hlavní obsah

Už je lépe

 Ahoj,

úvodem chci moc a moc poděkovat za všechny pěkné komentáře u minulého článku, udělali jste mi velkou radost!

Už se cítím o mnoho líp - jsem zatím tedy ještě na nemocenské, ale někdy v příštím týdnu už bych šla ráda do práce. Samozřejmě jsem měla zase náběh na zánět ledviny - užila jsem si kolečko vyšetření v nemocnici, na druhý den jsem musela zase k doktorce. No prostě hrůza, hlavně zase to čekání na interním oddělení, to bylo šílené.

Antibiotika jsem ale nedostala, doktor usoudil, že bude stačit pořádně pít a hodně odpočívat. Nejhorší byla (krom té bolesti), strašná únava. První tři dny jsem prakticky pořád ležela v posteli, večer jsem šla brzy spát a ráno jsem měla problém se vzbudit. Ale ještě jsem měla doma zásoby čajů na posílení ledvin, přítel mi nakoupil brusinky a borůvky, a tak jsem si sama naordinovala tak trochu dietu, abych tělo zbytečně nezatěžovala.

Články budou tedy už zase vycházet pravidelně.

Ještě jednou děkuji za pěkné komentáře, přeji krásný začátek pracovního týdne, Vaše Eliss ♥

Komentáře

 1. Tak tohle moc ráda slyším, myslela jsem na tebe :) . Už se moc těším na nové články .

  OdpovědětVymazat
 2. to je dobře :) tak ještě odpočívej :)

  OdpovědětVymazat
 3. Dobré zprávy. Když už je ti lépe,btak ať je to brzy ještě lepší. ♥️

  OdpovědětVymazat
 4. Návrat do práce raději neuspěchej.
  Nechť sluníčko vrátí síly a svěžest.

  OdpovědětVymazat
 5. Také bych do práce až tak nespěchala, ledviny dokáží hodně pozlobit, dej jim čas. Měj se hezky, zdravím 😊

  OdpovědětVymazat
 6. Jsem ráda, že už je ti lépe <3 pořádně si odpočiň!

  OdpovědětVymazat
 7. Musíš být opatrná,rádo se to vrací.Jsem také ráda,že je ti lépe.
  Hezké dny

  OdpovědětVymazat
 8. Já mám bohužel takovou zkušenost a dojem, že ta naše nemocnice jde nějak do kopru. Kdyby mě - nedej bože - chytlo něco vážnějšího, tak raději pojedeme do Olomouce.

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Dnešní kontrola

 Dneska ráno jsem musela vstávat už v šest, protože jsem byla objednaná na kontrolu po třech týdnech na gynekologii. Ale stejně jsem byla vzhůru už od čtyř, se spánkem to mám teď takové rozhozené - jednou spím do osmi, pak zase vstanu už ve čtyři. Ale často to pak dospím i přes den. V sedm hodin jsem se vypravila na zastávku, bez snídaně, v batůžku pečlivě zavázanou skleničku s močí. No nebylo mi ráno moc dobře, jelikož jsem nesnídala, ale čekaly mě ještě odběry, a na ty se musí nalačno. V čekárně už přede mnou čekaly tři pacientky. Potěšilo mě, že jsem potkala kamarádku ze střední, která byla o ročník níž, dřív jsme spolu párkrát zašly na kávu, ale dlouho jsme spolu nemluvily, ani jsme si nepsaly. Dost mě překvapila sdělením, že má před maturitou - vždyť už dávno musela skončit, to mi nesedělo do počtu. A tak se rozpovídala o svých zdravotních problémech, kdy musela akutně na operaci s naštěstí nezhoubným nádorem na žlučníku.  A kvůli rekonvalescenci po operaci tak samozřejmě nedoděla

Omluva - nemoc

 Ahoj kamarádi a čtenáři, moc se omlouvám, ale teď pár dní nebudu přidávat žádné články. Skolila mě škaredá zimní viróza, asi jsem se někde nachladila - nejspíše v práci, kdy jsem přebíhala ze studeného skladu na vyhřátou dílnu... Hrozně mě bolí v krku, hlava, klouby a mám i horečku. Už v neděli mi bylo všelijak, ale pondělí jsem celé proležela v posteli, a hlavně jsem strašně unavená, pořád bych jen spala... Zatím jsem si vzala pondělí a úterý dovolenou, zítra jdu ráno k doktorce, počítám že do pátku budu mít neschopenku, tak snad o víkendu bych mohla přidat nový článek, ale uvidím... Cítím se fakt mizerně, tak doufám, že to nebude na antibiotika a je to fakt jenom virového původu. Děkuji Vám za pochopení, přeji krásné zimní dny hlavně bez nemoci, Vaše Eliss ♥ Koupila jsem si v lékárně horký nápoj a beru Acylpyrin. Žofka se mnou leží celý den, docela určitě ví, že mi není dobře a je příjemné ji mít u sebe.

Dnešní kontrola u doktora

 V minulém článku, který pojednával o mých zdravotních potížích spojených s bušením srdce, tlakem v hlavě a pískání v uších, jsem zmiňovala, že dnes mám jít na kontrolu - doktor na pohotovosti to zdůrazňoval. Moje obvodní má opět dovolenou, takže jsem musela za zastupující lékařkou do nemocnice. Potíže nijak extra neustoupily. Včera v noci jsem nemohla vůbec usnout. Pořád se mi do hlavy vkrádaly špatné myšlenky - určitě umřu, srdce mi najednou přestane pracovat... Nemohla jsem tyto strašné věci dostat ven pryč z hlavy. K tomu se samozřejmě přidalo i bušení srdce. Tlaky v hlavě ale trochu povolily, i to pískání už je o něco snesitelnější. Ráno jsem tedy šla na autobus do města, a z autobusáku mi navazoval rychlý spoj do nemocnice. V čekárně nikdo nebyl, takže jsem jako při své minulé návštěvě vložila kartičku pojišťovny do přístroje, zmáčkla na displeji účel návštěvy, a sedla si do čekárny. Za chvíli už pro mě přišla sestra. Předala jsem jí svou lékařskou zprávu a vysvětlila, proč tu js